KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13913064
nr 1391 3064
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Purple bowl". Signerad. Olja på papper, ca 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 22x37 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:35:19
19/4 20:21:20
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson